Apartman ve Bahçe Kapıları

Apartman ve bahçe kapıları ve çelik kapının kilitleme sistemi, taşıtın hatırlanmasıyla birinci öncelik olarak belirlenmelidir. Çelik kapı modellerinde tarzınıza uygun modeli yakalamanız da çok önemli.

Çelik Kapı İmalatı

Çelik kapı üreten firmamız, beğendiğiniz modelleri özel bir şekilde imal ediyor. Tarzınıza uygun modeli çelik kapı modellerimizden seçebilir, 05357712549 numaralı ücretsiz müşteri bilgi hattımızı arayarak yeniliğimize başlayabilirsiniz.

Kapı Modelleri Yapımı Modelleri

. Dairelerin giriş kapıları güvenlik önceliği olarak tasarlanırken, güvenli ve çok şık tasarımlı binaların giriş kapıları gelişen teknoloji ile üretilmektedir. Eviniz dışardan hırsızlığa karşı ilk koruma noktası, apartmanın giriş kapılarına karşı ilk koruma noktasıdır. .

AKILLI ÇELİK KAPI APARTMANI MODELLERİ

Daire kapılarının modelleri dış kaplamaya bağlı olarak değişebilir. Daire giriş kapıları, apartman ve bahçe kapıları,  estetik açıdan şık tasarımlara sahip cam ve çelik kapı modelleriyle giderek daha fazla ilgili ürünler haline geldi ve eski ve çok sağlam olmayan sıkıcı kapıların, özellikle gelişen teknolojiyle ortaya çıkmasını önledi. Dairenizin giriş kapısı modellerini seçerken, dış cephe kaplamasını su, yağmur ve güneş ışığı gibi dış etkenlere göre seçmek önemlidir.

KOMPAKT APARTMAN KAPI MODELLERİ

Apartman ve bahçe kapıları modelleri, özellikle dış faktörlere doğrudan maruz kalan binaların giriş kapıları için önerilen malzeme olan dış etkenlere sağlam kompakt malzemeden üretilen konutların  giriş kapılarıdır.

KOMPOZİT KAPI MODELİ

Kompozit malzeme, genel olarak binaların dış cephe kaplamalarında kullanılan çok dayanıklı bir malzemedir. Kompozit malzemeyle kaplı binanın giriş kapıları, binanın dış cephesi ile doğrudan uyumlu olacaktır. Kompozit malzemeden üretilen ve kompakt giriş kapılarından daha düşük maliyetli olan giriş kapıları ucuz değildir, apartman ve bahçe kapıları, çünkü ucuzdur ve popüler inancın aksinedir; Dairenin giriş kapıları malzeme ile kaplanmıştır ve dış etkenlere karşı ek koruma sağlar.

ÇELİK KAPI MODELLERİ ALARMLI

Alarmlı çelik kapı modelleri, yerleşik alarm sistemleri ile sevdiklerinizi ve güvenliğinizi yüksek tutmanıza yardımcı olur. Ürettiğimiz tüm çelik kapılar isteğe bağlı olarak alarm sistemiyle üretilebilmektedir.

KODLU ÇELİK KAPI MODELLERİ

Şifreli çelik kapı modelleri, son yıllarda güvenliği ön planda tutan müşterilerimiz tarafından tercih edilen çelik kapı modelleri olarak öne çıkıyor. İstanbul, şifreli çelik kapı ve apartman ve bahçe kapıları modelleri açısından en yoğun müşteri portföylerinden biridir. Kendileri ve aileleri için maksimum güvenlik sağlamak isteyen tüketiciler, eski tip kilitler yerine çelik kapı modellerinin kombinasyonundan giderek daha fazla haberdarlar. Çelik kapıların toptan dağıtıcısı olarak bizimle iletişime geçebilir ve memnun müşterileri arasında bir yer bulabilirsiniz. Çelik kapı satışları için 05357712549 numaralı telefondan ücretsiz olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha sonra projenize hazırlayacağımız toptan çelik kapı fiyat listesi ile aradığınız hizmete kusursuz ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Ferforje Nedir ?Ferforje, demirin yüksek sıcaklıkta işlemden geçirilmesinden kaynaklanan şekillere verilen Fransız kökenli bir tanımdır. Ferforje modelleri sanat dünyasında kızgın ateş ve sanat tarafından yaratılmış bir sanat olarak tanımlanmaktadır. Demir, dünyadaki en dayanıklı metallerden biri olmasına rağmen, ateş şeklindeki demir, dayanıklı ve estetik açıdan zarif motifleriyle kullanışlı hale gelir apartman ve bahçe kapıları.

Ferforje Kapı

Ferforje kapı modelleri giriş kapıları, bahçe kapıları, garaj kapıları, özellikle de en son mimari düzenlemelerde sıkça bulunan demir kapılardır. Ferforje kapılar dünya çapında çelik kapı modellerinde güvenlik açısından en çok tercih edilen kapı modelleridir. Son zamanlarda yapılan inşaat projelerinde dayanıklılık ve güvenlik açısından ferforje kapılar tercih edilmektedir apartman ve bahçe kapıları.

Ferforje Merdiven

Ferforje merdivenler, estetik ve dayanıklı merdivenler ve ferforje korkuluklar modelleri sektörün gelişimindeki mimari anlayışın ferforje merdivenler ve ferforje korkulukları için büyük bir talep yarattı. Ferforje merdiven modelleri, hemen hemen her yere uygulanabilir. Sizin aracılığınızla çevrimiçi satılan çok şık ve dayanıklı merdivenler ve parmaklıklar sunulmaktadır.  

YANGIN KAPISI  MODELLERİ

Standart ebat ve özelliklere ek olarak, istenilen özelliklerde, ebatlarda ve aksesuarlarda sertifikalı yangın kapısı modelleri üretilebilmektedir. Yangın kapısı modelleri apartman ve bahçe kapıları. Sertifikalı yangın kapıları, insanların güvenli bir şekilde aynı anda geçmesine izin verirken, yangının belirli bir süre içerisinde yangının geçmesini önleme özelliği ile binaların arasında yangının geçmesini önleme özelliğidir. Gerekirse, sertifikalı kapıları için daha açıklayıcı olun; Kurulum ve servis kalitesine ek olarak, kullanılan malzemelerin kalitesi ve sistemin her bir parçasının birbiriyle uyumluluğu, ucuz yangın kapıları ve diğer çiftlerden farklı olmasını sağlar. Kullanılan malzemelerin ayırt edici özellikleri aşağıdaki şekilde sıralanabilir. Dairenin bahçe kapısı, kaliteli Türk el sanatlarının ve mimarisinin en iyi şekilde ferforje alanındaki dayanıklılığı ve zarafeti ile açıklandığı yerlerden biridir. Ocakta parlayan demir işçiliğinin kalitesinden oluşan bu sanat, hem iç hem de dış mekanda görülüyor.

Bir yere girerken dikkatimizi çeken önemli şeylerden biri, yeni bir dünyaya açılan evlerimizin kapıları. Daire kapısının malzemesi malzeme, malzeme ve dekorasyon kalitesi kadar önemlidir. Tüm bu unsurları bir araya getiren Model Demir Doğrama, size caddenin bütünlüğü olmadan dekoratif ve kaliteli ferforje kapılar sunuyor. Dayanıklı ve bakımı kolay olan bu kapılar, evinize girmeden önce işlenmiş demir kalitesi ile iç mekanı ısıtır. Basit, benzer ve sıkıcı kapılar yerine, muhteşem görüntüsü ile hayatınıza bir hava daha ekleyin.  Ferforje demirin bir demir işi değil, başlı başına bir sanat olduğunu unutmamalıyız. Farklı renk ve yapılardaki her zevke ve bütçeye uygun ferforje apartman ve bahçe kapıları ve dairelerimiz siz değerli müşterilerimizin iç ve dış mekanlarını güzelleştirmek için bekliyor.

Kendine özgü ve organik duruşuyla rakip firmalardan ayrışan Model Demir Doğrama, müşterilerine lezzetlerine uygunluk, güven, estetik ve tasarım vaat ediyor. Model Demir Doğrama, güven ve sağlamlık duygusu ile hareket eder ve müşterilerimiz için çeşitli lezzetlerle bahçe kapıları için eşsiz tasarımlara imza atar. Çeşitli modelleri, yuvarlak hatları ve oryantal modelleri ile farklı bir tarza sahip olan Model Demir Doğrama, sağlamlığı, estetik görünümü ve çeşitliliği ile diğer firmalardan öne çıkan bir hat yarattı.

Sağlam ve Dekoratif

Model Demir Doğrama, dövme demir binaların giriş kapılarında istenilen şekilde veya motif ile üretilebilir. Bu sayede bina dekorasyonunun etkileri dış mekanda tutulabilir. Bu desenleri oluşturmak için oval veya keskin kenarlı birkaç geometrik şekil bir araya gelir. Bu desenler kapının yapısından bağımsız olarak renklendirilebilir. Kontrast renkler kullanıldığında, apartman ve bahçe kapıları kapılar dikkat çekici hale gelir. Büyük bahçe giriş kapısı modelleri genellikle ağır olabilir. Bu nedenle, büyük kapıların bir kısmına ayrı bir kapı inşa edilebilir.

Güvenli Bir Ortam

Model Demir Doğrama, binaya yapılan demir kapı giriş modellerinde özellikle zorlu şartlara dayanacak şekilde üretiliyor. Demir, doğada bulunan bakır ve kalaydan daha bol olduğu için son derece kârlıdır. Uygulanan kaplama sayesinde yağmur, kar, korozyon gibi ağır hava koşullarına yüksek direnç gösterir. Bu sayede bir kez demir bahçe kapı modelleri yıllarca güvenle kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak, kapıların üzerinden atlamayı zorlaştıran ek parçalar eklenebilir. Üstteki kaplama malzemesi ve aksesuarlarla birlikte apartman ve bahçe kapıları kendini ve bahçeyi güvenli bir şekilde korur.

Ferforje kesim modern ve klasik tasarımlı binaların giriş kapıları bu sayfada görülebilir. Evimize giriş kapıları, ofisimiz dış dünyaya açılan yapılardır. Güvenlik ve estetik açıdan bahçe kapısında vurgulanması gereken bir konudur. Model Demir Doğrama size sınırsız sayıda motif seçeneği ve farklı kapı çözümleri sunmaktadır. İstenilen ölçülerde özel imalatlar yapmaktayız. Boyama seçenekleri için. Model Demir Doğrama. Ayrıca apartman ve bahçe kapıları metalik, altın, gümüş, bakır ve tentürler de mevcuttur.

 

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by