Boru Tesisatları

Malzemelerin ve ürünlerin her geçen gün değişmesi ve yenilenmesi nedeniyle teknolojinin izlenmesi, malzeme markalarının temini ve kullanılacak malzeme ve ürün türünün seçimi müşterilerimize sunulmaktadır. Teknik kadromuz ve teknik ekibimiz ile kısa sürede yapılır ve kullanıma hazır işverene teslim edilir. Amacımız kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Model Demir Doğrama Olarak Misyonumuz

Neredeyse sıfır hassasiyetle en üst düzeyde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak lider olmak. Atölyelerimizde  yedek parça hizmet sunuyoruz boru tesisatları.  Müşterilerimize alternatif çözümler sunmak için biz buradayız.  Müşterilerimizin hizmetlerimizin yapısı ve yararları hakkında bilgilendirmek ve bu projelerin gerçekleştirilmesine yönelik her türlü hizmeti sunmak, şirketimizin  temel ilkelerine ve değerlerine uymak. İlke ve değerler.

Demir Doğrama Firması Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Merdiven, boru tesisatları, deniz merdivenleri, yangın merdivenleri imalatı, bariyer korkulukları,  demir üretimi ve montajı, masa imalatı kuş koruma ağları, kuş çıkarma sistemleri montajı, çelik konstrüksiyon işleri, sundurma, konteynerler Üretimlerimizin kalitesini garanti altına almak için iş alanındaki uzman personelin ihtiyaçları ile hız ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, geniş makina yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaktadır. Şirket bakımı sırasında ihtiyaç duyulan acil durum yedek parçaları, operasyonel ve tam kontrol garantisi ile teslim edilir.

TASARIM HİZMETLERİ

Otomasyon uzmanlarımız, üretim sektöründeki her türlü makine üreticisinin ihtiyaç duyduğu yeniden projelendirme, yeni projeler ve teknik destek için yanınızdadır.

MALZEME TEDARİK HİZMETLERİ

Her türlü malzeme ile yerinde teslimat malzemeleri servisimiz.

Çalışma alanlarımızda çeşitli nedenlerle çalışanların sağlığına zarar verebilecek kazalara ve diğer etkilere karşı korunmak için şirketimiz çalışmadan önce riskleri belirler ve düzenli olarak gerekli önlemleri alır. Çalışanlarımıza düzenli olarak iş güvenliği eğitimi verilmektedir. Güvenli iş ekipmanlarının tanıtımı, kullanımı ve sistematik bakımı, hem kendi şirketimiz hem de yetkili şirketler tarafından sağlanmaktadır. Bu düzenli bakım ve tanıtım faaliyetleri, boru tesisatları riskleri en aza indirerek çalışan sağlığına olan duyarlılığımızın bir sonucudur.

Çentikli Boru İmalatı ve Montajı

  • Anahtar teslimi fabrika
  • Sistemde kullanılacak ekipmanların imalatı ve montajı.
  • Takımlar arasında boru sistemleri.
  • Otomasyon kontrolü.
  • Ulusal veya yabancı teçhizat alımı.
  • Tesisin işletmeye alınması.
Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by