Çevre Düzenlemesi Sistemleri

Çevre düzenlemesi sistemleri, çelik endüstrisi, çeliğin geri dönüşüm kapasitesi ve yeniden kullanım kapasitesi nedeniyle daha temiz ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabilir. Endüstri hurda çeliği, çelik yapımında ek bir eleman olarak kullanmaya çalışıyor ve hurda atılmadığı dairesel bir halka oluşturuyor. Bununla birlikte, çelik üretimi sırasında toz, kireç ve parçacıklar şeklinde büyük miktarda atık madde üretilir.  Yan ürün geri dönüşüm çözümleri, atık üretim malzemeleri de faydalı ve karlı bir kaynak olabilir. Ek olarak, çelik çubukları soğutmak için kullanılan su, bazı tesislerde sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak için bir su geri dönüşüm devresi ile donatılmıştır.

Amaç, geleneksel üretim ortamlarını son derece zeki “akıllı” tesislere dönüştürmek, dijitalleştirme ise çelik üretim sürecinin farklı parçalarının tam potansiyeli ile etkileşime girmelerini sağlamak. Sayısallaştırılmış kurulumun üretim yönetim sistemleri, her bir akıllı bileşeni izlemek için yapay zekâya dayalı sensör teknolojisi, dijital üretim planlama araçları ve karmaşık teşhis yöntemlerini kullanır. Gelecekte, bu sistemlerin hedeflerinden biri olan dünyamızın geleceği için gerekli olan en az hammadde ve enerjiyi kullanarak maksimum çelik sağlamak için geliştirilmesi ve genişletilmesi beklenmektedir.

Akıllı çevre düzenlemesi sistemleri ve dijitalleştirme, örneğin büyük veriler, malzemelerin izlenebilirliğini artırarak ve bir ürünün tüm yaşam döngüsünü yöneterek dairesel bir ekonomiye geçişi destekler. Çevre düzenlemesi sistemleri binaları, altyapı, trafo binaları ve yardımcı binaları işlemsiz hale getirmek; inşaat, çelik montaj, ekipman montajı, boru imalatı, boru montajı (çelik, beton, dökme demir borular), boya ve izolasyon işleri, tüm ince işler, tüm elektrik ve enstrüman montaj işleri, peyzaj ve tüm asfalt yollar, soğuk testler ve işletmeye alma çalışmaları yapılmıştır. Endüstriyel tesislerin dinamik, deneyimli ve uzman, modern teknik kadrosu, teknolojik gelişmelere uygun, modern ve özel tasarımlarla üretimi.

Çevre Düzenlemesi Sistemleri Bileşenleri

  • Gemilerde, fabrikanın içinde ve dışında, merdivenlerde ve koridorlarda (platform malzemesi olarak)
  • Kablo şekilleri ve kanal kapakları
  • Makine ve fabrikaların depo bölümünde.
  • Korkuluk ve bahçe çiti olarak
  • İç ve dış dekorasyon.
  • Her çeşit kafes imalatında
  • Peyzaj ve park sistemlerinde
Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by