Çit Sistemleri

Çit sistemleri, belirli sınırları olan bir bölgeye dayanmaktadır ve bu sınırlar içerisinde başka bir alanla çarpışma gibi bir durumdan kaçınmak istenmektedir. Bu amaçla, bir bölgeyi tanımlamak veya korumak ve bölgenin kendi arazisine sahip olduğunu göstermek için kullanılan çevreleme sistemlerine çit sistemleri denir. Tel çitler genellikle güvenlik amacıyla kullanılır. Çünkü koruma içgüdüsü, insan yaşamının özüdür.

Tel Çit Sistemleri Fiyatları

Kablolama çit sistemleri fiyatları kullanılacak malzeme ve boyutlara göre değişebilir, geçerli ve net bir fiyat elde etmek için başvuru formunu doldurun. Profesyonellerden oluşan ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

 Tel çit sistemlerinin detayları

Muhafaza sistemlerinde göz önüne alınan bir diğer özellik, olumsuz hava koşullarına karşı uygulanan sistemin direnci ve bu koşullarda sağlayabileceği dirençtir. Kablolama sistemleri bu alanda en iyisidir ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksek kaliteli ve sağlam malzemeler sayesinde yapılır çit sistemleri. Sadece kötü hava koşulları nedeniyle değil, aynı zamanda birkaç küçük kaza ve dikkatsizlik nedeniyle de hasarı en aza indirmesi, bu çevreleme sisteminin ve müşteriye sunduğu tesislerden birinin olumlu bir yönüdür.

Tel tutma sistemlerinin bir başka olumlu yönü, kullanımlarının çok kolay olmasıdır. Kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda akla gelen ilk ayrıntı, bir çözümün kolayca bulunup bulunamayacağıdır. Bu gibi durumlarda, kablolama sistemini yapan yetkili kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

Buna ek olarak, dikenli tel montajı çok basittir. Kullanıcı için herhangi bir zorluk yaratmaz. Montajlar statik boya kullanarak çeşitli galvanizli malzemelerden yapılmıştır. Tel çit sistemleri bitmesinden sonra, montaj aşaması belirlenen alana ulaşır. Dikim aşamasında statik boya da kullanılır. Diğer aksesuarlar plastik klipslerdir. Bu malzemelerden yapılmış tel çit istenilen yere monte edilebilir ve müşteri kolaylıkla kullanabilir. Ürünlerimiz klasik panel çit, dekoratif panel çit, çift panel çit, yüksek güvenlik çit, panel çit, panel çit kapısı, dikenli tel, dikenli tel, tel örgü ve birçok satış içerir Dekoratif çit ürünleri, uygulamaları ve montajları.

Müşterilerimize profesyonel anlamda hizmet veren firmamız kaliteli ürünler ve en uygun panel çit fiyatları ile müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Projelerimizi, sorunsuz bir şekilde üretim ve uygulama odaklı çalışma çözümleriyle müşteriyi bilgilendirmeksizin teslim ediyoruz. Tel çit ve tel örgü uygulama alanları: panel çit sistemleri ve kablolama ürünleri hava limanlarında, barajlarda, limanlarda, yol kenarlarında, köprülerde, hidroelektrik santrallerinde, askeri alanlarda, karasal çevrelerde kullanılır. Çevresel güvenliği sağlamak için endüstriyel tesisler, tatil köyleri, çevre villalar, restoranlar, spor tesisleri, arazi kullanımı ve tüm inşaat alanları kullanılmaktadır çit sistemleri. Panel Çit; Sadece denizaşırı ihracat ürünleri için hizmet vermektedir, çit sistemleri ve çevre güvenliği alanındaki uygulamalar Türkiye’de değildir.

Panel Çit Sistemi Nedir?

Zarif ve estetik güvenlik sistemleriyle kendilerini duvarların arkasına hapsetmek istemiyorlar. 5.5 m genişliğindeki paneller, montajı kolay, taşıması ve sökmesi kolay ürünler ile birbirine bağlanır.

Panel Çit Tercih Nedenleri

Panel çit seçmek için birçok neden vardır. Bahçenize giren insanlardan, sokak başıboş hayvanlardan ve benzeri şikayetlerden sadece merhaba diyerek kurtulabilirsiniz. Eviniz, ofisiniz, bahçeniz panel çit sistemleri ile çevrili olabilir. Ayrıca çit panellerinde estetik kaygıları olan insanlar için en çok tercih edilen üründür. Rengi ve istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, maliyetten korkuyorsanız, ancak panel çitinin maliyetinin sizin için olduğuna korkuyorsanız.

Hangi Katlar İçin Uygulanabilir?

Zemin, çim, beton zemin, basamaklı duvar ve duvarlara uygulanabildiği için çok yönlü kullanım sağlar.

Çit Sistemleri Montaj Nasıl Yapılır?

En kolay montaj güvenlik sistemidir. Önceden alınan önlemlere göre hazırlanır ve taşınır. Uygulama alanının arazi yapısına bağlı olarak, çim, toprak ve beton gibi farklı şekillerde monte edilir. Çivili beton zeminlere monte edilir. Zemin katlarda, çit aralıkları kısa tutulur, çukur kazılır, beton çukurun içine atılır ve paneller beton üzerine monte edilir. Paneller arasındaki bağlantı, üzerlerindeki çelik vidalarla yapılır çit sistemleri.

Çit Sistemleri Dayanıklı mıdır?

Panellerin çitler, farklı kalınlıklarda ve farklı kafes açıklıklarında yapılabilir. Fakat hepsi doğanın kötü koşullarına dayanıklıdır, oksitlenirler. Kurulumdan, bakımdan, tamirden sonra, ilk günün rengini boyama ve renk kullanma zorunluluğu olmadan yıllarca kullanılabilirler.

Panel Kaplamaları Nelerdir?

Panel çitlerimiz, bu alanda kullanılan en iyi malzeme olan galvanizli telden imal edilmiştir. Oksidasyon ve korozyona dayanıklı elektrostatik fırın boyası ile boyanmıştır. Tüm panel çit sistemleri tuz testi ile üretilmektedir.

Panel Çit Sistemleri Fiyatları

Panel çit fiyatları, diğer güvenlik uygulama ürünlerinden daha uygundur. O lider.

PANEL ÇİT NEDİR?

Panel çit, çevre güvenlik çit sistemlerinde sınırlar ve güvenlik sağlayan birbirine bağlı bir kablolama ürünüdür.

PANEL ÇİT ÖZELLİKLERİ
 • Tel örgü çit sistemlerinden farklı olan panel çit, sabit yapısı ile kolayca monte edilebilir ve demonte edilebilir.
 • Çeşitli ebatlarda üretilip farklı renklerde boyanabilir ve binalarınız için optimize edilebilir.
 • Panel çitin yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasındadır.
 • Panel çitin hammaddesinde kullanılan tel kılavuz galvanizli ve üretimden sonra elektrostatik boya ile boyanmıştır. Bu nedenle paslanmazdır ve deforme olmaz.

Panel çit fiyatları kullanılacak malzemeye ve boyutlarına göre değişmektedir. Lütfen sipariş ve istekleriniz için istek formunu doldurun

 • Tel örgü
 • Tel Çit
 • Jiletli Tel
 • Bahçeye yakın
 • Dikenli Tel
 • Galvanizli Hasır Hasır
 • PVC Kaplı Tel Örgü
 • Spiral Dikenli Tel
 • Hasır Sepet
 • Çelik Çit
 • Betonarme direk
 • Otomatik Kapı
 • Bir Feforj
 • Spor alanları
 • Yüksek güvenlik çiti
 • Çit paneli

Firmamız günümüzün iş dünyasında rekabetçi teknoloji ve hızlı gelişim ortamında kalite bilincini benimsemiştir. En büyük farkımız, projenin tasarımı, proje çözümünün oluşturulması, kurulum, kalite, fiyat ve zamanında teslimattır. Sloganımız, güzelliği teknoloji ve estetik bir arada sunma çabasıyla yaşam alanlarını zarif hale getirmektir. Bina giriş kapılarına, pencerelere, balkonlara, bahçe giriş kapılarına, merdivenlere ferforje sistemler uygulanabilir. Zarif yapıları nedeniyle genellikle ev dekorasyonlarında tamamlayıcı ürünler olarak kullanılırlar.

Model Demir Doğrama panel çit ile  0535 771 25 49 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz. Dikenli tel örgü, dikenli tel örgü modelleri tarafımızdan yüksek kalite ve uygun fiyat garantisi ile üretilmektedir. Tüm panel çit ve tel örgü ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Model Demir Doğrama, tüm dikenli tel uygulamalarını kalite protokollerine uygun olarak, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetiyle yürütmekte ve mümkün olan en kısa sürede sunmaktadır.

Çit Sistemleri Kullanım Alanları

Bina giriş kapılarına, pencerelere, balkonlara, bahçe giriş kapılarına, merdivenlere ferforje sistemler uygulanabilir. Zarif yapıları nedeniyle genellikle ev dekorasyonlarında tamamlayıcı ürünler olarak kullanılırlar.

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by