Dış Cephe Montajı

Dış Cephe Montajı ve Dış Cephe Kaplama

Dış cephe montajı kaplama sistemleri, teknolojik, kültürel ve sosyal gelişmelerin yanı sıra estetik anlayışla ortaya çıkmıştır. Yapısal bir bileşen olarak kullanılması, inşaat sektöründe çelik ve betonarme kullanılmasından sonraydı. Perde duvarlar, bina yükünü azaltmak ve yapı içinde kullanım alanını genişletmek gibi ince bir cephe yerine kalın ve hacimli beton duvarlar yerine yüksek binalar, en çok tercih edilen yapıdır. Değişen mimari anlayışa dayalı estetik açıdan da tercih edilir. Perde duvarı, perde duvarı, asma cephe, perde duvarı, perde kabuğu, sahte cephe olarak da bilinir ancak en çok kullanılan perde duvarı veya cephe kaplaması adları kullanılır.

Dış Cephe Montajı Sistemlerinin Özellikleri

Genellikle düz ve eşit parçalardan oluşur, yüklerini ve özel bağlantılardan etkilendikleri yükleri, diğer cephelere göre hafif ve incedir, seri olarak üretilebilir, taşınması ve uygulaması kolaydır. Zaman kazanır, temizlenmesi kolaydır ve dış etkenlere dayanıklı, dış etkenlere dayanıklı, yalıtım özellikleri

Dış Cephe Montajı Sistemlerinin Çeşitleri

Kullanılacak yapı malzemelerinin özelliklerine, set uygulama tekniğine, kullanılacak yüzeyin sayısına ve diğer fonksiyonlara göre kullanım alanı ve üretim türüne göre sınıflandırılabilir. Kaplama özelliği ve ayrıca hızlı panel, birim, sütun gibi sınıflara ayrılmıştır.

Giydirme Cephe Sistemleri İçin Hammaddeler

Özel tasarım ve üretim işleri mevcuttur. Ürünler paslanmaz çelik ve galvanizli çelikten imal edilmiştir. Cephe elemanı, yatay ve dikey elemanların oluşturduğu şekle bağlı olarak rüzgar yüklerini iki veya bir yönde aktarır. Bu, levhanın dikey yükler altındaki davranışına benzer.

Çelik yapı alanı cephe elemanını barındıramayacak kadar büyük olduğundan rüzgar yüklerinin etkisini azaltmak için ~ 12 m2 dikdörtgen alan oluşturmak için ek yatay ve / veya dikey (kayıtlar) eklenir. 2 kat 6 1 geçen açıklıklara bağlı olarak içi boş veya kafes gövdesi ile doludur. Zemin Boşluğun veya kafes gövdesinin yatay derinliği büyük olduğunda, serbest uç bükülmesini önlemek için alttan asılır veya desteklenir. Yatay kafes gövdesi 7 8 Boru manifoldu Dikey süspansiyon kiriş kolonu, kolonun uzunluğunu azaltmak için gerekli açıklıklarda dikey olarak düzenlenir. Döşemeler yüksekliğe göre çeşitli kalınlıklarda düzenlenir.

Güçlü bir destek görevi gören paslanmaz çelik profiller panellerin dış cephe montajı daha estetik görünmesini sağlar. Bu yağmur geçirmez profiller zamanla oksitlenir. Cam panelleri dayanıklı yapılarıyla sıkıca tutar. Güvenlik açısından çok önemli olan bu profiller, kullandığınız panel ürününün türüne veya rengine göre boyanabilir. Elektrostatik renkler, paslanmaz çelik profiller kullanılarak istenen renge kolayca boyanabilir. Ultraviole dirençli silikon ile istenilen yere uygulanır. Binaların özelliklerine ve kullanılacak kapı veya pencerelere göre dizayn edilmiştir. Üretim tasarımını farklı ebat ve şekillerde yaparken kısa sürede kaliteli ürün ve hizmetler sunar.

Cephe Kaplamalarında Paslanmaz Çeliğin Önemi

Binanın yapısına göre normal veya paslanmaz çelik tercih edilir. Paslanmaz çelik, farklı şekillerde tasarlanmış örümcek ayaklarında kullanılır. Ek olarak, eklemlerde çelik bıçak kullanılması dayanıklılık sağlar. Cam ve alüminyum paneller arasındaki silikon fitiller kapatılmıştır. Zamanla yağmurun veya güneş ışığının oksidasyonunu önlemek için çelik kullanmak önemlidir. Kaliteli paslanmaz çelik yapı ve iyi görsel duruş.

Şeffaf Çelik Cephelerin Özellikleri

Çelik konstrüksiyona bağlı yalıtımlı cam, cephe üzerinde şeffaf bir görünüm verir. Şeffaf camın iç ve dış kısımlarının görünür olmasını sağlamak için paslanmaz çelik kullanılır. Pencereler dikey veya yatay olarak yerleştirilebilir. Ortamdaki sesi izole etme kabiliyetine sahip paslanmaz çelik cephe sistemleri çok dayanıklıdır. Özel kilitleme sistemli bu uygulama ile evinizi ve iş yerinizi hırsızlıktan koruyabilirsiniz.

Camı sert rüzgarlarda sıkıca tutarak kırılma veya yerinden çıkmayı önler. Geçirimsizliği sayesinde, duvarların yüzeyinde küf, mantar nemi gibi bir problem yoktur. Bu sistem binanın yapısına kolayca uyarlanabilir ve kısa sürede kurulabilir. Dış cephe kaplamalarında kullanılan paslanmaz çelik cephe yüzeyine uygun renklerde boyanabilir. Farklı boyutlarda montaj için tasarlanmıştır. Tek veya çok katlı binalarda kullanılabilecek cephe sistemleri ile binanın yüzeyini koruyabilirsiniz.

Profillerde, projede istenen ısı yalıtım değeri, renk ve seçilen yalıtım camının kaplama koşullarına göre kalınlık. Dikey elemanların doğru yerleştirilmesinin ardından. Yay ve kapakların montajı, yatay cam bağlantılar. Yapıştırma işlemi ve silikon yalıtımı dış cephe montajı tamamlanıyor.

Çelik takviyeli perde duvar sistemi; Büyük açıklıklar onaylanmak üzere tasarlanmış; Uygulama ve İmalat çelik takviyeli perde duvar sistemi en çok tercih edilen proje türleri ve çözüm önerileri, Havaalanları, otel lobileri vb. Rüzgar, deprem gibi koşullarda. Cepheleri germek ve kırmak için ideal cephe dış cephe montajı Güçlendirilmiş çelik cephe; Düşük çelik yatak sistemi.

Konstrüksiyonun kapatılması için uygun iç kapak. Alternatifler var çelik ile güçlendirilmiş dış cephe montajı. Yoğuşma kanallı profiller. Sistemde yoğuşma ve su sızıntısı var. İç camın yüzeyinde yoğuşma suyu oluşabilir. Başlatmak için bir yapıya sahiptir. Doğal perde ile güçlendirilmiş çelik perde duvar. Parlak alanlar yaratmak için tasarlanmıştır. Klasik cephe kaplama sistemleri

Özellikler: Yatay ve dikey elemanlardan oluşan çerçeve anodize edilebilir veya toz boyalı alüminyum, çelik ve PVC profilli alüminyum profil olabilir. Projeye göre farklılık gösteren yalıtımlı paneller için alüminyum veya çelik sacdan cam ve pahalı kompozit malzemelere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bar sistemlerinin cephelerinin uygulama alanı oldukça yüksektir. Kolay uygulaması sayesinde, sistem çok katlı cam kulelerden tek katlı vitrinlere kullanım imkanı sunar.

 

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by