Duvar Üstü Çit Sistemleri

Duvar üstü çit sistemleri, dekoratif yapısı ile estetiği ön planda tutarken ve görsel kirlenmeden modern ve güvenli çözümler sunarak ileri düzeyde güvenlik sağlar. Panel çitler darbelere ve eğrilere karşı daha sağlamdır. Üretim sırasında malzemeye koruyucu bir galvanizleme işlemi uygulanır, elektrostatik pişirme sistemi ile yüksek dirençli polyester esaslı boya uygulanır ve çit dış aşınmaya karşı dirençli hale gelir. Bu şekilde pasa ve renk solmasına karşı uzun bir ömür sağlanır.

Uzmanlarımız alanı inceliyor ve arazi ve koşullar için en uygun çözümü sunuyor. Her boyutta beton panel, döşeme, duvar ve taş duvar uygulamaları yapılabilir. Duvar üstü çit sistemleri, Marmara bölgesinde görsel olarak bir o kadarda üzerinde dekoratif bir etki yaratan duvar ve çit uygulamalarında dış etkilere karşı özellikle dirençlidir.

Yerdeki beton zeminin iyileştirilmesi ve işlemlerin tamamlanması ile panelin çitlerini beton zemine uyguluyoruz. Bugün panel çit kapısının uygulaması, tercih edilen ve çok kullanılan dekoratif panel çitleri ve dolayısıyla işyerlerini, fabrikalarını, bahçelerini ve bahçelerini kullanır. , güvenlik, askeriye ve birçok alanda kurum, kuruluş ve kişisel planlarımızla yaptığımız duvar çit uygulamalarında, ilk akla gelen ilk firma akla gelen ilk firma olan Model Demir Doğrama , sizlere hizmet etmekten gurur duyar, bizimle daha detaylı şekilde iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Duvar Üstü Panel Çit Sistemleri

Çeşitli kalınlıklarda ve duvar boyutlarında duvar üstü çit sistemleri üretebiliriz. Standart panel çitler her zaman stoktaki ürünler olarak mevcut olsa da, lütfen sipariş sırasında müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.  İstanbul’daki belirli noktalara ücretsiz tarifeli teslimat hizmeti veriyoruz. (Sevkiyat programları için müşteri temsilcilerimizi arayın). İstanbul dışından gönderiler için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı kurulum, servis ve genel proje için İstanbul, Türkiye tarifeli montaj servis temini.  Panel çit ürünleri üreticisi firmamızdan panel çitleri için özel fiyatlar almak üzere müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Mevcut şartlar altında sürekli değişen maliyetlere karşı sağlam depolama kapasitesi ve üretim teknolojisi ile hizmetinizde olan firmamız size en iyi fiyat ve avantajları sunma prensibine sahiptir.

Panel Çit

Panel çit sistemi, duvarlar yerine zarif ve estetik görünümlü bir güvenlik sistemidir. İsteğe göre farklı ebat ve renklerde üretilir. Diğer uygulamalara göre fiyat daha uygundur. Kurulumu, taşınması ve sökülmesi kolaydır. Model Demir Doğrama, esas olarak tel örgü, tel örgü, çit sistemleri, dikenli tel, beton örgü direk, dikenli tel, betonarme çit direkleri, duvar çitler, galvanizli tel örgü galvanizli tel örgü, duvar üstü çit sistemleri tel örgü, spor alanları ve tenis kortları, özellikle birçok tesisi çevreleyen eskrim sistemleri.Tel ve kalifiye personelimiz ile kurulum hizmetlerini tecrübe ettik ve yaptık.

Şirketimiz, tel örgü sistemleri ve çitler, duvar paneli çitler, jilet telleri, bahçeler, oyun alanları, halı sahaları ve basketbol sahaları için betonarme direkler, şantiye ortamları, uçaklar ve spiraller, işler jilet, tüm dokuma teller ve çit sistemleri için jilet koruma. Şirketimizde yakın bölgelerdeki en kaliteli malzemeleri ve en uygun fiyatları bulabilir, alanın belirlenmesinde kullanılan tel örgü çit sistemlerinin yanı sıra çevresel güvenlik, ekonomik fiyatları nedeniyle, tel örgü teller en çok tercih edilen türdür; galvanizli tel çit ve pvc kaplı tel çit. Dayanıklı ve kolay uygulama özelliklerine sahip dokuma tellerinin yanı sıra ucuz fiyatlarla; Beton direkler veya boru direkler kullanıma hazırdır. Taleplere göre daralan ve genişleyen tel örgü modelleri, belli bir noktadan kesilse bile sökülmesine izin vermeyen bir yapıya sahip olması; Beyaz, mavi, yeşil ve gri tonlarında üretilir.

Deforme olmayan paslanmaz yapısı ile başlangıçtaki durumlarını uzun süre koruyan çit sistemleri, uzun süre uygulandıkları her alanın güvenliğini garanti eder. Özel mülkler, boş alanlar, yol sınırları, askeri alanların ve havaalanlarının belirlenmesi birçok alanda, özellikle tel çitinde kullanılır ve kolay ve ekonomik montajı nedeniyle, en çok tüketilen örgü teller Alanı korumak için en etkili yöntem. Tel çit uygulamaları üzerine çalışan şirketin, bariyer sistemleri kadar önemli bir sorunu var.

Tel Örgü Çit Sistemleri

Duvar üstü çit sistemleri sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bariyer ve tel çit uygulamalarında yol açmış, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla özel bir yere sahiptir. tel çit şirketleri arasında. Tel çit fiyatları ve firmamızın ürettiği birçok seçenek ve müşteri odaklı çözümler sunan tel çit modelleri, kaliteden ödün vermeden, tel çit uygulamalarından ucuz fiyatlar alıyorsunuz. Piyasada spiral tel ve tel örgü olarak da adlandırılan farklı tel örgü sistemleri ve birçok isimde çit çeşitleri bilinmektedir. İsteğe göre üretilebilecek ölçülerde teller, uzunluk ve gözler arasındaki mesafeye göre belirlediğimiz uzunluklara göre üretilir. Şirketimiz, profesyonel ve uzman ekiplerimizle tel örgü uygulamaları yapmaktayız.

Şekil ve renk çeşitliliği, diğer alternatif kaplama malzemelerine göre estetik bir avantaj sağlar. İnşaat ve peyzaj mimarisindeki beton altyapı elemanlarının uygulama alanları, kullanıcı daha önce bilinen zemin şekilleri ve uygulama alanları dışında yeni uygulamalar oluşturmak için hayal gücünü kullanabilecektir. Beton kaldırımlar ve bordürler doğa ve ekolojik ürünlerle iç içedir. Her türlü dış ve iç peyzajda uygulanabilir. Şehir geçitlerinde bile kullanılabilen bloklu parke taşları, ağır taşıtların genellikle yollarda, meydanlarda ve park yerlerinde geçtiği trafiğe açık yollarda kullanılabilir.

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by