Ferforje

Ferforje Nedir?

Ferforje bir sanat olarak tanımlanır. Ferforje, Fransızca “Fer forgé” kelimesinden istediğin için bakınız Fransızca’da “dövme demir” anlamına geliyor. Günümüzde Ferforje demirleri artık modern makinalarda standart model ve motifler belirlenir fabrikalarda üretilmekte ve burada hizmetine alıyoruz. Ferforje, demir’in dövülerek işlenmiş süslü demirler ortaya çıkarılması işine deniyor.

  1. yy.’ın ferforjenin ilkbaşlarında parlak islerinde Ispanya’da rastlanır. Ferforjenin yeniden donem olarak görebileceğimiz yıl 17.yy. önde gelen amatör bir demirci olan XIII. Loois’in 1610’4 tahta çıkmasıyla başlar. 18.yy.’da da altın çağ devam eder. 18.yy.’ın sonlarına doğru büyük şehirlere göç, daha kolay ve ucuz üretilebilen döküm tekniğinin yaygınlaşmasını getirdi. 19. yy. ortalarında ferforjeyi kullanarak eski bir yöntem olarak görmeye başlamış, buradaki işlevler aranabilirken aranmazdınız.

Dünya Savaşı tüm mimarlıkta durgunluğa yol açarken, günümüze varana şu anda geleneksel merkez ve restorasyonlar dışında pek çok yeni örnek çıkmaktadır. Ülkelerin gelişmişlik geçmişi yapılırken tükettikleri Bu, tabii ki endüstriyel gelişmedeki yerini ve önemini göster. Ancak demir denilen metalin yeri açık ve önemli ölçüde değerlendirildi.

Ferforje Kapı

Binanızın kapılarında estetik ve güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, ferforje kapı tam size göre. Ne tür bir kapı istediğinizi bize söyleyin; Size uygun modeli belirleyelim.

Ferforje Korkuluk

Ütünün merdivenlerde sanatla tanıştığına tanık olun. İç veya dış merdivenlerinizdeki ferforje konforunu yaşamak ister misiniz? Kesinlikle, sayısız ferforje merdiven korkuluk tasarımlarımızdan biri kesinlikle sizin için. Ferforje balkonların korkulukları binanızın balkonunu daha keyifli bir ortam haline getirir. Yuvarlak veya düz balkonlar için, en şık ve zarif balkon korkulukları burada. Balkonlarınızı deneyimli ustalarımızla güzelleştirmeye hazırız. Pencerelerinizin güvenli ve estetik olması için dövme demir çubuklar üretiyoruz. Sitemizdeki modellerden birini beğenmeseniz bile, bize istediğiniz pencere ızgarasını gönderin.

Ferforje Atölyesi

Yılların verdiği tecrübe ve tecrübeyle, güvenle ilerliyoruz aşkın bir süredir müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışmış olan atölyemiz, çalışmalarına büyük özenle devam etmektedir. Bizim için müşterilerimizin güven ve ürün kalitesinin beklentileri büyük önem taşıyor. Evler, kabinler, villalar ve ofisler için özel tasarım ve uygulama hizmetleri sunuyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini canlı görmek için atölyemize hoş geldiniz diyoruz.

Ferforje binaların merdiven ve kapılarının korumalarına uygulanan ve iç dekorasyon için aksesuar olarak kullanılabilen ferforje formudur. Fransızca fer forgé, zamanla bizim dilimizde kurulan ve dövme demir anlamına gelen bir kelimedir. Ferforje fiyatları için, ürünlerimize kalite ve işçilikten başka bir fiyat eklemiyoruz. Memnuniyetinizi düşünen bir demir atölyesi arıyorsanız, biz hizmetinizdeyiz. Ferforje ile ilgili yapabileceklerimiz beklentilerinize bağlıdır. Sitemizdeki ürünlere ek olarak özel tasarımlarınızı ve projelerinizi birlikte yapabiliriz.

Kalite

Ürünlerimizin üretim felsefesinde; Müşteri yelpazesinin kalitesini benimsemek, ileriye gitmek için tek isteğimizdir.

Yaratıcılık

Bizi bu güne getiren ve geleceğe götürecek verimlilik ve işbirliği anlayışı ile yaratıcı hizmetler sunuyoruz. Anatomi ve el sanatlarının sınırlarını, ürünlerinin imalatında bir felsefe olarak aşmak zorunda olan bir şirket olma anlayışını; Gelecek vizyon ile müşteri yelpazesinin kalitesini benimsemek. Bizi bugüne kadar getiren ve geleceğe götürecek olan, müşteri memnuniyeti anlayışıyla ve elbette müşteriye saygı ile verimlilik ve işbirliği yapmaktır. Model Demir Doğrama olarak hedefimiz; müşterilerimizin bizi görmek istediği yerde olmak ve ürünlerimizin arkasında olduğumuzu göstermek.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen işveren, her aşamada, işin başlangıcından sonuna, talep edilenden daha iyi kalitede, yanıt ilkesinden daha hızlı, daha ucuz, daha talep eder. Güvenlik Ferforje en son teknolojik gelişmeleri takip eder ve bunları iş süreçlerine uygular.

Ferforje Nerede Kullanılır?

Bahçe korkulukları, pencere korkulukları, balkon korkulukları, merdiven korkulukları çeşitli süslemeler, banklar, sandalyeler, masalar ve kapılar için kullanılabilir. Ferforje bir sanat olarak tanımlanır. Ferforje, Fransızca “Fer forgé” kelimesinden gelir ve Fransızca’da “ferforje” anlamına gelir. Günümüzde dövme demir çubuklar artık fabrikalarda üretilmekte ve modern makinelerde modeller ve standart motifler belirlenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Ferforje dövme ferforje süslü demir dövme işidir.

Ferforje ürünlerinin avantajları nelerdir?

  • Güvenli.
  • Dayanıklıdır.
  • Bakımı kolaydır.
  • Uzun servis ömrü.
  • Çevreye saygı duymak.
Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by