Kompozit Kaplama Montajı

Kompozit  Kaplama Montajı Panel Perde Duvar Sistemi

Kompozit kaplama montajı dış sistem; Mimari yapıların tasarımında kullanılan estetik, zarif, yumuşak ve çağdaş bir yapı malzemesidir.

Kompozit dış süspansiyon sisteminde; Taşıyıcı konstrüksiyon projeye göre alüminyum profilden H imal edilmekte ve kompozit kaplama montajı ankrajlarla yapılmaktadır. Cephenin izolasyonu sağır kaya cepheleri ve buhar dengeleyici ile tamamlandıktan sonra imalat projesine uygun olarak hazırlanan kompozit paneller, taşıyıcı yapımına süspansiyon cihazları ile monte edilir.

Klasik Sistem

Klasik kompozit dış mekan sisteminde; Taşıyıcı konstrüksiyonu projeye göre 40x30x2 mm’lik kutu profillerden yapılmıştır ve cephe montajı  ankrajlarla yapılmaktadır. Dış cephe yalıtımı sağır cephelerde taş yünü ve buhar dengeleyici ile tamamlandıktan sonra, Üretim projesine uygun olarak hazırlanan kompozit paneller konstrüksiyona vidalanır. Poliüretan bölge üzerindeki derzlere silikon dolgu uygulanır.

Çelik Panel Perde Duvar Sistemi

Çelik konstrüksiyon dış kaplama paneli karbon, silikon, manganez, fosfor, kükürt, krom, nikel ve bakır elementlerinden oluşan bir karbon çeliği sınıfıdır. Bu karışımlardan elde edilen son ürün dış etkilere karşı dirençli hale gelir. Delikli Dekoratif Panel

İstenilen formata çelik paneller uygulanabilir. Yaşlanma tekniği ile oluşturduğu oksitle dış çevreye karşı yüksek direnç gösterir. Çelik rengi ve dayanıklılığı ile dış mekan uygulamalarında fark yaratıyor. Görünüşünden dolayı, çoğu uygulamada boya kullanmak gerekli değildir.

Sıkma Paneli Perde Duvar Sistemi

Sorunsuz çatı sistemi statik levha, alüminyum levha, bakır levha veya çinko levha ile yapılabilir. Trapez ve düz kelepçe olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahip bir sistemdir. Metal plakaları, kelepçe sistemini vida kullanmadan klipslerle sabitleyerek birbirine bağlayarak gelecekte vida başlığından kaynaklanabilecek su izolasyonu sorununu ve üretimin bir kretten saçaklara veya kretten tek parça çatıyı sıfır problemle örtme imkanı sunar kompozit kaplama montajı.

Sandviç Panel Perde Duvar Sistemi

Sandviç paneller, iki boyalı galvanizli sac veya alüminyum trapezleri arasındaki iç taşyünü dolgusu ile ısı yalıtımı için üretilmiş kompozit malzemelerdir. Hafif ve dayanıklıdırlar, montaj süresini kısaltırlar. Sandviç paneller hızlı uygulama gerektiren tüm yapılarda kullanılabilir ve geniş açıklıkları kapsar. Günümüzde ağırlıklı olarak endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, depolar, spor salonları vb. Binalarda kullanılır. Kullanım yerine ve kullanım amacına bağlı olarak farklı uzunluk ve kalınlıklarda üstün teknik özelliklere sahip, taşyünü ve poliüretan izolasyonlu sandviç paneller olarak üretilmektedir.

Cephe Sandviç Panel

Cephe projeye göre çelik konstrüksiyonda üst üste binme ve vida tekniği ile monte edilir. Kurulum sırasında, korozyon ve termal köprüler riskini önlemek için çelik kayış ve sandviç panel ile temas eden yüzeylere bütil bant veya uygun bir yalıtım malzemesi uygulanır. Panel kurulumdan hemen sonra aksesuarlarla kapanıyor.

Çatı Sandviç Panel

Çatı çelik konstrüksiyon, kaplama ve vidalama tekniği projeye göre kurulur. Kurulum sırasında çelik bant ve sandviç panel ile temas eden yüzeylere bitüm bant veya uygun yalıtım malzemesi uygulanarak ısı köprüleri ve korozyon tehlikesinden kaçınılmalıdır.

Demir Marangozluğu, Dövme Demir İşleri

Çelik gibi, her türlü demir işi dikkatli çalışır. Her türlü demir işi ve dövme demir. Ferforje bahçesi, merdivenleri ve balkon korkulukları. Kasa ve çelik konstrüksiyon. Çatı konstrüksiyonu Asansör ve demir kargo imalatı. Bahçe ve inşaat için demir kapı imalatı. Basınçlı tank imalatı, Paslanmaz çelik tank ve silo imalatı, Isı değiştirici imalatı, Asma kat – Shot tabanları, Sundurma korkulukları imalatı, Özel tasarım metal uygulamaları, Ferforje işleri, Basamaklar yüksek geçiş ve borular, kompozit kaplama montajı.

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by