Korkuluk

Şirketimiz, korkuluk olmak üzere tüm metal ve çelik korkuluk alanlarında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Metal boyalı korkuluk modellerimizi aşağıdan görebilir ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda, boyalı demir çelik korkuluk modelleriyle metal çubuklar ve boyalı demir çelik çubuklar üretilmektedir. Öte yandan, dekoratif panelli boyalı çelik korkuluk modelleri bulunmaktadır. Dekoratif panellerle boyanmış dekoratif panellerle boyanmış demir ve çelik korkuluklar.

Sektördeki tüm eksiklikleri fark ederek ve bu eksiklikleri tamamlayarak yolculuğumuza başlıyoruz. Her gün gözlerini başka bir yeniliğe açan dünyamızın da bu sektörde bir yeniliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Ferforje endüstrisindeki tüm firmaların aksine, teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Ferforje Korkuluk

Son derece uygun fiyatlarımız, sektördeki en iyi esnaf ekibimiz ve iş güvenliği standartlarını karşılayan üretim atölyemiz ile en iyi olmak için çalışıyoruz. Ferforje korkuluk ürünleri, merdivenlerin daha da muhteşem görünmesini sağlayan ürünlerdir. Merdivenlerde kullanıldığı gibi, özellikle binanın alt katlarında bulunan dairelerin kapı ve pencerelerinde, bahçelerin zemininde ve hatta balkonlarda kullanılır. Bu tip korkuluklar kalite açısından çok dayanıklıdır ve geniş bir model yelpazesine sahiptir.

Ferforje korkuluk geniş alanlarda merdiven daha muhteşem görünmesi için kullanılabilir. Korkuluklar, mükemmel görünüm sağlamak için demirden veya demir ve tahta bölümlerden yapılabilir. Bu korkuluklar güvenlik amaçlı olduğu gibi merdivenlerden de kullanılır. Belirtildiği gibi, alt katlardaki daireler korunmaz. Camlar ne kadar sağlam olursa olsun, kötü niyetli insanlar tarafından saldırıya uğrayabilirler. Bu korkulukların bu gibi durumlardan büyük ölçüde kaçınması tercih edilir. Korkuluklar sağlam ve estetik olduğu için binaların yapısını bozmaz, aksine daha da şık bir görünüm sağlayarak insanların beğenebileceği bir ürün haline gelirler.

Model Demir Doğrama Ferforje Korkuluk

Güvenlik nedeniyle bahçe ortamlarında da kullanılabilir. Büyük duvarlara veya daha küçük duvarlara yerleştirilebilen ferforje korkuluklar, bu tür bahçelerde, özellikle insanların atlamalarını engelleyen modellerde sivri uçlara sahiptir. Bu, estetik açıdan hoş bir görünüm ve caydırıcı bir etki sağlar. Farklı renklerde üretilebilen bu korkuluklar çevreye ayak uydurabilecek şekilde üretilebilmektedir. Bina ve bahçelerde tercih ettiğiniz ferforje korkuluk sistemlerini firmamız ile temasa geçerek temin edebilirsiniz. Kurulumdan önce, personelimiz keşif işlemlerini yaparak gerekli önlemleri alır ve aynı zamanda size birkaç model gösterme beğeninize sunulur. İstediğiniz korkuluklar titizlikle üretilir ve monte edilir.

Büyük mimari yapılar (alışveriş merkezleri, hastaneler, oteller, plazalar, seçkin yerler ve iş yerleri) krom korkuluk, sütun giydirme, gölgelik, balkon ve teras korkulukları, merdiven ve korkulukları, örümcek cephe ve cam giydirme Değerli personelimiz ve uzman mühendislerimizle çalışın. Size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by