Otomatik Kapı Sistemleri

Model Demir Doğrama olarak otomatik kapı sistemleri üç tipte imal edilmiştir.

Tek Yapraklı Demir Saçak Kapısı

Bunker kapılarımızın en ucuzu. Tek kanatlı sundurma kapılarımız iki versiyonda mevcuttur: asma kilit ve gömme.

Çift Sac Dökme Demir Kapılar

Demir saçak kapıları iki sacın en sağlamlarıdır. Metal levha iki yönlü ana çerçeveyle kaplanır. Profilin tabanı iki sayfadır. Bölme ile kapalı olan arasındaki kilit üretilmiştir.

Kepenk Demir Barınak Kapısı

Siparişe göre demir ızgaralı kapılar yapılmıştır. Eğrileri geçerek üretimi için hazırlanmıştır. Demir kapılar fırın boyası ile boyanmış ve talep üzerine montaj hizmeti verilmektedir.

Ferforje Bina Kapıları

Binalarınızın görünümünü değiştirecek mükemmel kapılardır. Ferforje kapılar çok farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Bina giriş kapıları, bina giriş kapıları, ferforje bina kapıları, ferforje bina kapıları, ferforje bina giriş kapıları, bina kapıları, bina kapıları gibi modeller bulunmaktadır. Farklı desen ve renklerde ferforje bina kapıları beğeninize sunulmuştur. Bu ferforje konstrüksiyon kapılar, beğeneceğiniz ve güvence altına alacağınız kapılardır. Demir marangozluğu ve çelik kapılar, ferforje kapılar müşterilere özel seçenekler sunar.

Ferforje bina kapıları, cam ölçüsü, renk, desen, model ve kilit sistemi gibi değişkenleri isteğinize göre seçerek sizin için hazırlanmaktadır. Çelik kapılar, özel araştırma ve geliştirme sonucunda üretilmektedir. Yılların tecrübesi modern teknolojiyle birleştiğinde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her yıl daha profesyonel, kaliteli ve garantili kapılar üretiyoruz. Çelik kapıların Ar-Ge çalışmaları geleceğe daha güvenle bakabilmenizi sağlamak için gerçekleştirilmiştir.

Otomatik kapı sistemleri, galvanizli çelik sistemler ve alüminyum sistemler ikiye ayrılır. Güvenliğin ön planda olduğu her yerde galvanizli çelik sistemler tercih edilirken, estetik görünümün ön planda olduğu yerlerde alüminyum sistemler tercih edilir. Çelik kapılar, özel araştırma ve geliştirme sonucunda üretilmektedir. Yılların tecrübesi modern teknolojiyle birleştiğinde, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her yıl daha profesyonel, kaliteli ve garantili kapılar üretiyoruz. Çelik kapıların Ar-Ge çalışmaları geleceğe daha güvenle bakabilmenizi sağlamak için gerçekleştirilmiştir.

Bahçeli ayrı binalar, neredeyse hepimizin yapmak istediği yapılardır ve dairelerde yaşamın yavaşlığından kaçmak isteyenler için fırsattır. Evin veya bahçeli villaların güvenliğini sağlamak için ferforje bahçe kapısı, dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Evinizin klasik veya modern bir mimarisi olsun, bu mimariyi bahçenizin kapısına paralel olarak tasarlayıp üretebiliriz.

Kayar sorunları olanlara fabrika kayar kapılar, park kapılar, kayar kapılar, bina giriş kapıları, bahçe apartman kapıları, villa kapıları, kayar kapı katlanır kapı sistemleri ile rasyonel ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Mimari Keşif

Otomatik kapı sistemleri, bu ürünleri siz ve dünyanın önde gelen kurumsal markaları arasında 10 yıldan fazla bir köprü olarak birleştirmektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetler ve uzun vadeli işbirliği hedefleri.

Otomatik Kapı Sistemleri Montaj

Otomatik Kapı Sistemleri satış sonrası servisini ve uzman satış ve montaj kadrosu ile servis kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Otomatik kapı sistemleri Tasarım ve estetiğe ek olarak, kapı kontrol sistemleri, giriş ve güvenlik kontrol sistemleri, döner ve sürmeli kapılar, acil durum çıkış kontrol sistemleri, manuel sürgülü kapı sistemleri, sürgülü duvar sistemleri Mobil ve cam bölme sistemleri, birçok aksesuarın satışı, montajı ve servisi. Otomatik kapı sistemleri bu ürünleri siz ve dünyanın önde gelen kurumsal markaları arasında 10 yıldan fazla bir köprü olarak birleştirmektedir. Ayrıca, satış sonrası hizmetler ve uzun vadeli işbirliği hedefleri.

Otomatik kapılar Fabrikaların, şantiyelerin, işletmelerin, dairelerin ve çeşitli ev, bahçe ve otoparkların güvenlik girişlerine uygulanan çözümlerden biridir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilecek otomatik kapı sistemleri ve dış kişilerin araçlarına erişmesine izin vermeyen bir kapı sistemidir. Endüstriyel kapı sistemleri, büyük endüstriyel girişleri küçülmeden açarken ve kapatırken kolay erişim için rasyonel bir çözümdür. Fabrikalarınızın ve üretim tesislerinizin depolama alanını en üst düzeye çıkarmak, yalıtım ve güvenlik sağlamak için kullanılabilen bu sistemler, isteğinize göre özel boyutlarda ve tasarımlarda tasarlanmış ve teslim edilmiştir. Motor ve ray sistemi size sınırsız kullanım sağlar ve zaman kazandırır.

Yangından korunma, hırsızlık önleme ve yangından korunma, mükemmel tasarım esnekliğine ek olarak diğer özelliklerden bazılarıdır. Teleskopik kapı sistemleri. Döner Kapı Sistemleri. Dairesel kapı sistemleri. Hermetik kapı sistemleri. Otomatik garaj kapıları. Otomatik kapılar. Bariyer sistemleri. Ameliyathane kapıları. 90 derecelik kapılar. Garajlar için otomatik kapılar. Araçlarınızı hırsızlık, hava ve dış etkenlerden korumak için garaj kontrol sistemleri sağlanmıştır. Paneller yangına dayanıklı galvaniz sac ve poliüretan dolgulu alüminyumdan imal edilmiştir.  Yangından korunma, hırsızlık önleme ve yangından korunma, mükemmel tasarım esnekliğine ek olarak diğer özelliklerden bazılarıdır.

Otomatik Kapılar

Fabrikaların, şantiyelerin, işletmelerin, dairelerin ve çeşitli ev, bahçe ve otoparkların güvenlik girişlerine uygulanan çözümlerden biridir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilecek ve dış kişilerin araçlarına erişmesine izin vermeyen bir kapı sistemidir.

Sürgülü Kapı Modelleri

En uygun motorlardan biri olan kayar kapı motorları, sürücü yapısıyla 3500 kg ağırlığındaki kapılar için kullanılmaktadır. Ürün akıllı kart kontrol kilidi ile donatılmıştır. Bu aralık 10 m / dk boş alana sahiptir ve sorunsuz ve -15 derece ile 65 derece arasında çalışabilir. Ürün koruma sınıfında ve 85 kg ağırlığında. Endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan kayar kapı motorları uzun süre sorunsuz çalışabilir. İhtiyaçlarınıza uygun kapı motorunu belirlemek ve fiyat almak için bize bir mesaj bırakabilirsiniz otomatik kapı sistemleri.

Sektörün başlangıcından son 10 yılda, işimizin başında “süreklilik” ve “daha iyi” ilkesini belirledik. Şirketimiz sürekli olarak en iyi otomatik kapı sistemleri faaliyetlerini yürütmek üzere gelişmekte olup, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için üretim kapasitemizi ve ürün yelpazemizi sürekli arttırıyoruz. Özel satış temsilcinizle bireysel veya proje bazlı uygulama ihtiyaçlarınız için İhtiyaçlarınızın detaylı analizi ve doğru ürün seçimi.

Hatırlanması gereken en önemli nokta, yapılarının ne olduğuna bakılmaksızın, “yapılarının güvenliği ve görünümünden” bağımsız olarak bu tür uygulamaların kalitesidir. Garaj kapıları, fonksiyonel kapılar, endüstriyel kapılar, fotoselli kapılar ve tüm otomatik kapı uygulamalarında tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için ekonomik ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

BAHÇE  KAPILARI

Yan duvarlar genellikle korkuluk üzerinde kayan tek bir kanala sahiptir. Bu tür girişte, açma ve kapama işlemi sırasında kapının kayması için uzun ve dar bir alana ihtiyaç vardır. Bu kapılar, büyük girişleri, eğimli girişleri veya dairesel kapıları açmak için yeterli alan olmadığında ideal koruma sağlar. Algılama işlevi, kapı hareketi engellendiğinde insanlara ve nesnelere zarar gelmemesi için hareketi durdurur ve tersine çevirir otomatik kapı sistemleri.

Orijinal işlevsellik ve doğruluk sağlayan otomatik kapılar; Güvenlik ve tek yönlü izin gerektiren kapılar. Endüstriyel kapılar; İş yerinizin güvenliği ve işlevselliği için kullanılan sistemler kalite ve hizmeti garanti eder. Ferforje ve demir marangozluğu Tasarladığınız kapı modellerinde deneyimli ekibimiz tarafından size mükemmel kapı sistemleri sunmaktan gurur duyuyoruz, aksi takdirde size dövme demir ve demir sistemleriniz için seçenekler sunacağız.

OTOMATİK GARAJ KAPILARI

Dekoratif otomatik kapı sistemleri, her türlü doğal koşullara ve ayrıca hırsızlığa karşı koruma sağlar. Garaj kapıları, binaların ve alanların iç garajlarında ve ayrıca bireysel binalarda tercih edilen sistemlerdir. Garaj kapılarının dekoratif panelleri, parmak geçirmez gövdeli merkezi dekoratif paneller tarafından oluşturulmaktadır ve oluklu ve / veya dekoratif çift duvarlı pencereler olabilmektedir. Dekoratif garaj kapıları, tavanın yüksekliği ile girişin yüksekliği arasında optimum şekilde kullanılır ve panellere bağlı silindirler ray üzerinde kayabilir.

Dekoratif garaj kapısı çelik sandviç panellerden oluşmaktadır. Sandviç paneller, galvanizli çelik sacların arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek üretilir. Yüksek basınçlı poliüretan, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Panellerin rüzgar direnci 120 km / s’dir. Garaj kapısının dekoratif panellerinin ön ve arka yüzeylerindeki plakalar, iç ve dış yüzeyler arasındaki iletkenliği önleyerek birbirinden bağımsızdır. Çekirdek dekoratif paneller, parmakların herhangi bir şekilde sıkışmasını önleyen özel bir parmak koruma sistemine sahiptir.

Dekoratif garaj kapısı, kapının yüksekliği ile tavanın yüksekliği arasındaki mesafeye dayanmaktadır. (Yatak, tavanı paralel çekerek kapının açılması sırasında rotasyon için kullanılan dairenin dörtte biri kadardır) Dekoratif garaj kapıları, 24 V DC / 50 Hz elektrik motoru ve kapının ağırlığını dengeleyen çift burulma (sarma) yay sistemi sayesinde manuel olarak açılabilir. Kapının ağırlığı, yaylar sayesinde kullanıcıyı ve otomasyonu zorlamaz.

Garaj kapısının dekoratif panelleri, kapı, yanlar ve alt sıradaki dekoratif paneller arasındaki termoplastik contalarla toz, hava ve yağmur suyu önlenir. Garaj kapısının altındaki içi boş termoplastik conta, zemine düzgün şekilde oturmasını sağlar. Paneller, dekoratif dekoratif garaj kapısının rüzgâr direncini arttırmak için iç çelik plakalarla güçlendirilmiştir. Ek olarak, menteşeler ve kapı kolları ile deformasyonu önlemek için takviye plakaları mevcuttur. Kapının raylar üzerinde hareketi için kullanılan tekerlek setleri sessiz çalışmayı sağlamak için gürültüye dayanıklı poliamidden yapılmıştır.

Dekoratif garaj kapıları, teknolojisine sahip çekiş motor sistemleri kullanır ve çok sessiz çalışırlar. Herhangi bir sayıda uzaktan kumanda şifrelenebilir. Ek bir anahtar bağlanabilir, ampul aydınlatma için motor çıkışına bağlanır. Mekanik anahtarlarla motor limit ayarları kolayca yapılır.

Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel otomatik kapı sistemleri, fabrika veya depoların giriş, çıkış ve yükleme noktalarında ürünleri dolaştırmak için kullanılan en dayanıklı ve dayanıklı kapılardır. Kapının kesit gövdesini oluşturan 40 mm sandviç paneller, galvanizli ve yoğun izolasyonlu çelik sac arasına enjekte edilen poliüretan (50 kg / m²) ile uygulandığı yerlerde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Ayarlanabilir seviye rampaları ve PVC körükleri sıkan kamyon gövdesi ile birlikte kullanılan endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri güvenli ve sorunsuz yükleme ve boşaltma sağlar.

Sürgülü Kapılar

Otomatik kapı sistemleri kayar kapı imalatı, park kapı imalatı, bahçe giriş kapıları, otomatik kayar kapı imalatı, tek kanatlı kapı imalatı, iki kanatlı bahçe kapısı imalatı, apartman kapıları.  Sayısız yolcu trafiği, yüksek konfor ve güvenlik sunan sessiz otomatik kayar kapı sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

.

 

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by