Tank İmalatı

Tank imalatı özel ihtiyaçlar için ve çeşitli sektörlerde sayısız uygulama için üretilmiştir. Zorlu uygulamalara ihtiyaç duyan müşteriler için depolama tankları imalat ve üretimini özelleştirmedeki başarısı ile gurur duymaktadır. Geniş özel tank yelpazemiz şunları içermektedir:

Model Demir Doğrama Tank İmalatı

  • Petrol depolama tankları imalatı
  • Kimyasal tank imalatı
  • Tank üretimi.

Mühendislik departmanımız ve üretim kadromuzun tecrübesi ile vizyonunuzu gerçekleştirebilir. Eşsiz sanat ve yapılardan detaylı donanıma, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Özel tank imalatı konusunda bilgi almak için bize ulaşın.

Basınç ve Atmosferik Tanklar

  1. Yoğuşma tankları.
  2. Gaz giderme sistemleri.
  3. Yakıt depoları
  4. Depolama tankları.
  5. hava depoları
  6. Paslanmaz çelik tanklar.

Yoğuşma Tankları

Buharın gerekli olduğu hemen hemen tüm tesislerde, yoğuşma suylarını toplamak için bir yoğuşma kabı kullanılır. Kapasiteye göre seçilen yoğuşma kabının hacmi, ısıtıcılı veya ısıtıcısız silindirik veya prizmatik imal edilebilir tank imalatı.

PASLANMAZ TANKLARIN ÜRETİMİ

gibi biz de her ebatta paslanmaz çelik tank üretiyoruz. Sağlıklı ürünler için paslanmaz çelik tankların imalatı tavsiye edilir.

ŞİRKETİNİZ İÇİN ÖZEL TANK ÜRETİMİ

Paslanmaz çelik tank imalatı için ilk önce çelik silindirlerin doğru şekilde bükülmesiyle gerekli açılar elde edilir. Ardından iç ve dış kaynak argon kaynağı ile yapılır. Kaynaklar, müşterilerimiz tarafından her an film kaynağı ile kontrol edilebilir. Bu film kaynağı kontrolü, kaynak işleminin doğru ve sorunsuz yapıldığını gösteren bir kontroldür.

Çeşitli çelik Tank İmalatı

Şirketler sık ​​sık bize standart çelik tank siparişleri ile geliyorlar.

Kara Tank İmalatı

Şirketimiz tarafından üretilen kara tanklar, kazan yapımı, soğutma sistemi, kazan, yağ depoları, kapalı kamyon römorkları ve sıcak yağ kazanları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Tank İmalat, Montaj ve Bakım İşleri

Teknik üretim ve montaj tecrübesi ile birlikte tankların, basınçlı kapların, ısı eşanjörlerinin, siloların, atık toplama sistemlerinin ve toz toplamanın tüm işlevlerine sahip paslanmaz çelik, karbon, alüminyum malzeme , kurulum tecrübesini, proje destek adresini bulabilirsiniz. Karbon, alüminyum ve paslanmaz çelikten yapılmış yatay ve dikey silindirik depolama tank imalatı.

Tank Üretimi

Model Demir Doğrama, farklı sektörlere yönelik geniş tank üretim seçenekleriyle müşterileri için alternatif çözümler üretmektedir. Müşterilerimizin projeleri için tank imalatında standartlara uygun üretim yapmakta ve uygun sistemler tasarlamaktayız. Tank imalatı alanında paslanmaz çelik tanklar, paslanmaz çelik filtreler ve reaktörler ve paslanmaz çelik karıştırma ve ısıtma tankları üretmekteyiz. Ek olarak, uzman mühendis ekibimiz size özel montaj gerektiren basınçlı tanklar, hava tankları ve yağ tankları konusunda yardımcı olmaya hazırdır.

Müşteri talepleri doğrultusunda yoğuşma tankları, gaz alma tankları, kum filtre tankları ve reçine / su arıtma tankları üretilebilmektedir. Silo tanklarının üretimi ile birlikte büyük ölçekli depolama siloları tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Basınçlı ve Basınçsız Tank İmalatı

Ham su, yoğuşma, buhar, temizleme suyu, hava, yakıt ve farklı sıcaklıklara ve farklı sıcaklıklara karşı yüksek dayanıklılığa sahip farklı malzemelerin korunması için üretilen kaplardaki basınçlı kaplar; Kanun uyarınca yılda en az bir kez yetkili kişilerce periyodik olarak kontrol edilmelidir. Basınçlı tankların imalatı çok ciddi bir problemdir. Malzemenin seçimi, kaynak yöntemi, kıvrımlı sıva dikkatlice yapılmalıdır. Aksi takdirde, herhangi bir zamanda patlamaya hazır bir bomba olabilirler. Patlamamış olsa bile, hatalı bir basınçlı kap en iyi şekilde paslanabilir, kırılabilir, damlayabilir veya çatlayabilir.

Model Demir Doğrama, ağır sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılan saha tankı için imalat hizmetleri sunmaktadır. Tanım olarak, saha tankı kullanım amacına göre belirlenir ve yapılır. Bu, istenen boyut ve özelliklerde üretilmelerini içerir, ancak aynı zamanda uygun bir çelik sınıfı seçmeyi de içerir. Bir saha tankının yapımında kullanılan çelik iki ana kategoriye ayrılır: karbon çeliği ve paslanmaz çelik. Karbon çelikleri üç ana kategoriye ayrılabilir: düşük karbonlu çelik, orta karbonlu çelik ve yüksek karbonlu çelik. Öte yandan, bir saha tankı oluşturmak için kullanılan paslanmaz çelik beş ana tipte gruplandırılabilir.

Saha tank imalatı, düşük karbonlu karbon çeliği ve çoğu uygulamada kullanılan en yaygın paslanmaz çelik tipleri kullanılmaktadır. Bu esnek kalite, karbon çelik plakaların bir tank tankını oluşturmak için kullanılan temel montajın oluşturulmasını kolaylaştırır.

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by