Tel Çit

Tel çit; İnşaat, sanayi, madencilik sektörü ve çevre güvenlik çit sistemlerinde kullanılır. Tel örgü uygulaması; Soğutma, iklimlendirme, mahfaza, elek ve sepetin teli, yedek parçalar, sıva kaplaması, eleme ve gözeneklerin yardımıyla ayırma hem genel hem de özel alanlarda kullanılmaktadır.

Panel Çit

Panel çit; Bina güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Kolay montajı, düşük maliyeti ve uzun ömürlü olması nedeniyle avantajlı ve her zaman tercih edilen bir ürün olan panel çitlerin en önemli özelliği; Aşınmaya ve uzun ömürlüdür. Çit panel uygulaması genellikle basit çit panel tipi olarak üretilen dekoratif amaçlı kullanılır. Çit sektöründe, uygulamaya ve işleve bağlı olarak farklı panel çit malzemeleri ve uygulama formları bulunmaktadır.

Panel çitlerin montajı için beton veya boru direkleri kullanılır. Etrafı çevrili alanın konumuna ve özelliklerine göre farklı çit sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz. Evleriniz ayrılmışsa, bahçeniz veya kabininiz varsa, mekanlarınızın güvenliğini garanti altına almak ve görünümünüze estetik eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz her zaman hizmetinizdeyiz. Firmamız tarafından verilen dikenli tel uygulaması; Bina, inşaat ve tarla gibi alanlarda sınırların korunması ve tespitinde kullanılır. Dikenli tel  ürünlerimizin gövdeleri iki adet sıcak galvanizli kablo bükülerek güçlendirilmiştir. Dört tane diken var. Dikenli tellerimiz iki tipte üretilmektedir. Metriklere ve poundlara ayrılırlar. Metrik dikenli teller standart olarak üretilmektedir. Metrik dikenli teller dikenli tellerden daha küçük bir tel çapına sahiptir. Metrik kablo uygulamamız öncelikle sınırlama amacıyla tercih edilir. Pound dikenli tel genellikle hayvan saldırıları önleme gibi dayanıklılık gerektiren uygulamalarda tercih edilir.

Jiletli Tel konusunda hizmet veren firmamız; En son tekniklerle, makine ve teçhizatla üretim yapmaktadır. Tüm standartlara uygun olarak üretilen jiletli teller, en zor şartlarda teknik ve tasarım değerleri göstermiştir. Uzun ömürlü güvenlik malzemesi olarak kullanılan jilet; Villa bahçelerinin, şehirleşmelerin, yerleşim ve apartman ortamlarının, askeri alanların ve hava alanlarının güvenliğinde kullanılır.

Panel Çit Sistemleri

Dekoratif tel çit

Dikenli tel

Kapı sistemleri

Eskrim sistemleri

Mobil çit sistemleri

TELE YAKIN MONTAJ

Sınırsız kullanım alanına sahiptir. Kolay kurulum ve estetik görünüm. Korozyona karşı yüksek kalitede sıcak daldırma galvanizli tel ve PVC kaplı telden yapılmıştır. Lamine, boy ve uzunluk sınırlaması olmaksızın istenilen boyutta hazırlanmış ve müşteri hizmetlerine sunulan ürünler. Her türlü direk kullanılarak uygulanabilir. İstenilen örgü ebatını ve tel çit kalınlığını üretmek mümkündür. Ekonomik, güvenli, zarif, dayanıklı ve kaliteli malzeme. Ürünlerimizin üretimi sırasında ve sonrasında kablolar sökülmez ve dağılmaz. Herhangi bir noktada kesim yapılması halinde, kesim ileri seviyede değildir.

TEL ÇİT  UYGULAMALARI

Tel çit sınırsız kullanım alanına sahiptir. Bunlardan bazıları; Villa bahçeleri, site – konut ve apartman dairesi. Askeri alanların ve havaalanlarının güvenliği için. Depolar ve fabrika çevresinde güvenlik önlemleri. Okul bahçeleri ve endüstriyel binalar. Karayolu güvenliği, şehir içi güvenlik ve asayiş görevlerinde. Herhangi bir yer, bölge veya yol kapatması. Geçici ortamı ve tesislerin ve binaların güvenliğini sağlayın. Hayvanat bahçeleri vb.

Panel Çitler

Panel çitler yaygın olarak bahçeler, parklar, okullar, fabrikalar, spor alanları, askeri yapılar ve havaalanları için kullanılır. Panel çitler, çevre ve sınır güvenliği sağlayan bir tel örgü sistemidir. Simetrik bir yapıya sahiptir ve doğal olaylara dayanıklıdır, kullanımı kolaydır. Tel örgüler montaj kolaylığı, dayanıklılık ve en önemli görünüm nedeniyle tercih edilir. Tel kaplama galvaniz üzerine statik boya ile yapılır.

Panel çitlerin yüksekliği 50 cm ila 250 cm arasındadır. Plastik klipsler montajda kullanılır ve klips sayısı kılavuzun yüksekliğine göre değişir. Örneğin panel çitinde 100 cm yüksekliğinde 2 adet klips, 120 ile 150 cm arası çitlerde 3 adet klips, 200 cm yüksekliğinde bir çit üzerinde 4 adet klips kullanılmıştır. Tel çitler ve panel çitler şimdi belirli amaçlara hizmet eden yapıları ve alanları kaplamak için kullanılır veya binaları dış güvenlik tehditlerinden korumak için binalara uygulanır.

Panel çit ve tel çitlerin bugün çeşit olarak uygulanması; Jiletli teller, kaynaklı teller, tel teller, çitler, dikenli teller, özel sektöre ait alanlar gibi demir teller, park alanları, inşaat ortamları, spor alanları gibi alanlarda kullanım kişisel ve sosyal güvenliği arttırmaktadır. Model Demir Doğrama olduğu gibi Panel Çit ve Tel Çit uygulamasında ihtiyaçlarınız için çözümler üretiyoruz. Bilgi veya fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferforje, doğrama ve inşaat sektörünün çelik işleri. Güvenilir bir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu prensibi kurumsal bir kültür haline getirmek için ürün ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutar. Firmamız; Anahtar teslimi projelerin üretilmesi yoluyla çelik konstrüksiyon, demir işleri ve dövme demir uygulamaları sektörde önemli bir yere sahiptir. Elde ettiğimiz üretim tecrübesi ile ürettiğimiz ürünleri birçok evde, bahçede, işyerinde, kapalı pazarda, villada ve sitede kullandık, müşterilerimize başarıyla hizmet ettik ve sağlamaya devam ediyoruz.

Kısaca ürettiğimiz ve sattığımız ürünleri sayarsak; Pencere rayları, bina, villa, garaj, okul vb. Izgaralar, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, şantiye, bina ve villaların etrafındaki duvar tipi korkuluklar, demir marangozluk ürünleri, çelik çatılar ve çelik konstrüksiyon işleri taahhütlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için gerekli donanıma ve donanıma sahip olan firmamız, daima en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Sektörde üretime devam eden müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz, saygı gösteriyoruz tel çit.

 

 

Başa dön
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by